Серіал Кухня — смачна комедія!

Кухня - вкусная комедия
Що для вас значить кухня? Місце де банально готуватися їжа? Ні, насправді кухня — збірник секретів, інтриг, пліток і звичайно ж місце для приготування рецепту любові.

Стартує нове шоу під назвою «Кухня», в якому ви зможете розглянути кухню з усіх її сторін.

Головний герой Максим Лавров (Марк Богатирьов) одержимий своєю метою: стати пізнаваним шеф-кухарів. Мрії перетворюються в життя: він відправляється в столицю працювати у відомому ресторані (власник якого популярна зірка шоу-бізнесу).

Завідувач кухні — шеф-кухар Віктор Барінов.Он знає сильні сторони свого таланту і гастрономічні слабкості своїх їдців, тому царює на кулінарному п’єдесталі з високо піднятою головою. Зворотний бік цього ідеального образу — зловживання алкоголем, пристрасть до азартних ігор і нестерпний характер.

У гніві Баринов страшний, в загулі — неукротим. Відв’язних епікурейську натуру кулінарного гуру готові терпіти багато, але тільки не арт-директор ресторану Вікторія Гончарова.
Молода успішна кар’єристка з крижаним серцем і діловим підходом до особистого життя — Вікторія (актриса Юлія Такшина) готова піти по головах, щоб тільки забезпечити столичному ресторану славу кращого місця в місті. Особисте щастя вона розуміє як особисту свободу, помножену на особисті успіхи. І ніяких чоловіків — вони так відволікають …
Загалом, Максим опиняється в центрі безперервної дуелі між Шеф-кухарем і Арт-директором. Для першого головне в ресторані — це чудово приготовлена їжа на його кухні. Для другої — сервіс і атмосфера залу, яку створює вона.

Цікаво, як складеться кар’єра Максима? Дивись новий серіал «Кухня» на нашому сайті! Тут вирують гарячі пристрасті і вишукані інтриги в гострій заправці з найсвіжішого гумору!

Генеральні продюсери: В.Муругов, Е.Ілоян, В.Шляппо, А.Троцюк

Режисер: Дмитро Дьяченко

Оператор: Сергій Дишук

Креативний продюсер: Василь Куценко

Сценарій: Ігор Тудвасев, Василь Куценко, Жаннат Керімбаев, Димитрій Ян, Павло Данилов, А.Гугкаев, А. Сокуров, Віталій Шляппо

Виконавчі продюсери: О.Рубцов, М.Ткаченко

У ролях: Дмитро Назаров, Марк Богатирьов, Дмитро Нагієв, Юлія Такшина, Олена Подкамінська, Марина Могилевська, Сергій Лавигін, Віктор Хоріняк, Микита Тарасов, Сергій Єпішев, Жаннил Асанбекова, Ольга Кузьміна, Катерина Кузнєцова, Михайло Тарабукін, Вікторія Лукина, Олена Чернявська

Трейлер до серіалу «Кухня»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>